| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea lua lectii de saxofon? In Bucuresti

11 răspunsuri:
| TeodoraStef a răspuns (pentru claudya):

Buna, cursuri de saxofon au cei de la BREVIS MUSIC ART, undeva in zona Piata Unirii, intra pe www.brevis.ro pentru mai multe detalii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pacat. daca doreai in america, iti puneam o vorba buna pe langa Clinton. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe centura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu pot da lectii pentru saxofon alto sau tenor. am metrode cu partituri si cd sing-along foarte interesante si cu rezultate destul de rapide. pentru incepatori este exact ce trebuie. nu stiu sa te invat populara. mai mult jazz, clasica, piese blues si slow celebre, rock and roll etc. ma gasesti la tel 0746228421 - Stefan

| Bria_George_1915 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stefan, un preț te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suna la 0765600813 si primesti detalii despre lectile de saxofon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suna la 0765600813 si primesti detalii despre lectile de saxofon

| TeodoraStef a răspuns:

Buna, intra pe www.brevis.ro la sectiunea Cursuri, acolo gasesti si cursuri de saxofon.

| Saxofon_Cursuri_1967 a răspuns:

Aici gasesti articole si materiale pentru studiu la saxofon www.cumsainveti.ro/saxofon

| Sesu a răspuns:

Buna! sunt si eu interesat de lectiile pentru saxofon...sunt incepator si sunt dornic sa invat...sunt din bihor si as dori sa iau lectii de la cineva care este din judet.ms