| schlau a întrebat:

Unde as putea sa depun o plangere impotriva unui bodyguard de la liceu? Politie, conducerea scolii sau firma de la care face parte?

3 răspunsuri:
| schlau explică:

Nu pentru ca isi face treaba-ce intrebare e asta, ci pentru ca azi clasa mea trebuia sa plece si eu vorbeam cu dirigintele la telefon, i-am inmanat telefonul zicandu-i "Ia mai si vorbeste'' si el a inceput sa se rasteasca la mine, sa isi arate pieptu si sa ma ia cu de alea:''Eu nu vorbesc cu nimeni''.
Azi a fost prima lui zi de munca si nu mi se pare normal comportamentului lui.N-are nici 25 de ani tipu asta.Ce-i cu tupeu asta pe el?!

| IFlorin97 a răspuns:

Pentru ce sa faci plangere ca isi face treaba?

| darkmycs1 a răspuns:

Conducerea scolii! dar iti trebuie un motiv intemeiat