| ruxandrutza a întrebat:

sunt reprezentant avon si cred ca mi-am luat o teapa. credeti ca as putea sa depun plangere la politie impotriva persoanei respective? happy si daca da, ce mi-ar trebui. pup

Răspuns Câştigător
| MEIALI a răspuns:

Depinde ce sa intamplat.Sigur poti sa declari o plangere la politie, dar ai nevoie de dovezi. Sper ca ti-am fost de ajutor, si apropo si mama mea este reprezentant avonhappy

1 răspuns:
| doc69 a răspuns:

Sunt irelevante datele pe care le-ai dat in intrebare ca sa iti pot da un raspuns argumentat juridic .sorry..altfel e ff logic si clar ca, in momentul in care ai fost inselata faci plangere la politie sau te adresezi instantei dar..care e speta//?