| Ana1402 a întrebat:

Unde as putea sa studiez psihologia artei/terapie prin arta ca program de studii universitare de licenta? (preferabil in Romania sau cel putin in europa)

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Europa cu literă mică? happy

| Ana1402 explică (pentru sabin89):

Da, TPU mi-a corectat greselile de scriere. Initial nu am scris nici Romania cu majuscula, dar mi-a fost modificata intrebarea inainte sa o postez. Nu stiu dc doar "Romania" si nu si "Europa"…

| sabin89 a răspuns:

Greșeala este minoră. Dacă mai stai pe aici, o să vezi de câte ori se scrie "să intrii" în loc de "să întri" sau "deșii" în loc de "deși".
În sfârșit, văd că a venit și un răspuns la întrebarea ta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există așa ceva. Faci facultatea de psihologie și apoi te specializezi.