| gardin a întrebat:

Unde gasesc programa pentru simalare clasa a 11 la matematica si la romana profil tehnologic?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu există așa ceva (programa pentru simalare)

| gardin explică (pentru sierra1):

Atunci cum stiu din ce sa ma pregatesc ...doar nu o sa invat toata materia? nu?

| sierra1 a răspuns (pentru gardin):

"din ce sa ma pregatesc ...doar nu o sa invat toata materia? " - nu m-aș rupe prea tare - notele NU se trec in catalog

| gardin explică (pentru sierra1):

Pentru mine simularea e ca bacul, e o modalitate de a exersa
, asa ca vreau sa ma pregatesc

| sierra1 a răspuns (pentru gardin):

Cam devreme, eu aș incepe cam din octombrie - dar tu nu te lua după mine