| Cccccccccccccorina a întrebat:

Unde ot gasi un site de rezolvarea exeercitiilor la matematica?crying clasa a7-a geometrie, algebracryingURGENT! FUNDA

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Vai alta plana'
Ma mir cum de nu ne pui pe noi sa iti rezolvam temelebig grin
Da de tocit de invatat...nai auzit si tu fata mea?
Eu recunosc nu le am cu romana si cu matematica
Darlaughing
Eu de bine de rau am terminat o scoala'
RUSINEstraight face

| Twatwaffle a răspuns:

Nu exista crede-ma.am cautat si eu uneorilaughing
incearca la sfarsitul cartii atat... poti cumpara carti
pentru profesori care au ex rezolvate
sunt sigur...doar cautabig grin

| Cccccccccccccorina explică:

Liviu ai terminat scoala sau nu, tot degeaba.Eu le am cu romana dar nu cu matematicawinking. si nu nu am intrat aici sa imi rezolvati temele. Doar am vrut sa vad daca exista acel site eu din cate am auzit, exista. daca nu pentru geometrie, pentru algebra asa ca.winking

| barsorin a răspuns:

Nici macar nu stiu sigur daca exista asa ceva si eu sunt tot intra 7-a da noua nu ne-a dat teme deocamdata laughing

| LaLalaaa a răspuns:

La sfarsitul cartiilaughing sau din cunostinte!

| TeLeFoN_2384 a răspuns:

Ti - le rezolv eu

| Adrian124 a răspuns:

Parerea mea este sa te duci la meditatii.Nu sunt site-uri pentru rezolvarea exercitiilor la matematica.