| Elcik a întrebat:

Unde pot găsi examenul de la limba română clasa 9, 2013?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar ce examen se da in clasa a IX-a, la romana? Romana se da la EN si la Bac.

| Elcik explică (pentru ardnaxur1961):

Și iată că și în clasa 9 se dă...eu am avut nu demult examenul la limba română și vreau să văd ce am făcut corect și ce nu ))

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Elcik):

Cred ca tu confunzi examenul cu evaluarea finala. Asa ca, intreaba profesorul de romana, ca el a facut subiectele si baremul si tot el a corectat! Of, doamne!

| Elcik explică (pentru ardnaxur1961):

Nu confund nimic...interesează-te mai bine, eu știu ce spun.

| Dariusuu a răspuns:

Interesează-te mai bine că greșești.

| Elcik explică (pentru Dariusuu):

În zadar să vorbești cu tine...