| Szica a întrebat:

Unde pot găsi pe net un curs gratuit și bun de limba engleză?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Engleza eurocor sau english today,nici unu nu te invata daca tu nu le inveti,o limba se traieste nu se invata ca matematica se vorbeste se gandeste se asculta,se invata, un copil nu invata gramatica, scrie, citeste cunoaste multe cuvinte si poate face propoziti, uitate la desene animate

| DevilBro a răspuns:

Http://englezainteractiv.blogspot.ro/2010/02/cursuri.html#.U0gLiqLh2B8
Eu de aici am invatat engleza.
Sper sa iti fie de ajutor!