| pisi16 a întrebat:

Unde pot gasi povestea dupa cinste si omenire de petru demetru popescu ca eu nu am gasit si nu referat lectura

3 răspunsuri:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Tin sa te anunt ca TPU nu sponsorizeaza activitatile precum rezolvarea problemelor scolare sau a temelor. Muta intrebarea pe alt site altfel vei fii sanctionat. Multumesc!

| pisi16 explică (pentru xDavidx):

Intrebam si eu ca nu l-am gasit pe net

| xDavidx a răspuns (pentru pisi16):

Asta-i treaba ta, dar dupa cum am spus in citatele de mai sus "TPU, nu sponsorizeaza astfel de activitati...". Ca nu ai gasit pe google asta-i altceva. Mutlumesc!