| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi rezultatele olimpiadei de limba si literatura romana desfasurata ieri la Rosiori? Imi trebuie la clasa a VIII-a.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Astazi este dumineca!--- crezi ca, munceste careva astazi numai pentru a satisface nerabdarea ta? Ai rabdare cel putin pana maine!

| Emy8969 a răspuns:

Lucrarile au fost corectate de ieri, iar subiectele sunt deja afisate insa eu nu sunt din Rosiori, si vreau sa aflu inainte sa ne spuna profesoara.