| FemeiaPaiangan a întrebat:

Unde pot gasi un referat pe net cu tema "Zapezi care nu se topesc niciodata"? Sau in ce carte ar trebui sa caut?(E pentru o prietena... Avem de facut referate cu diferite teme...Intrebarea despre energia nucleara imi foloseste mie.big grin)

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Poate sa faca referat despre polul nord sau sud antarctica islanda groenlanda si sa vorbeasca despre incalzirea globala ca se topeste zapada ca sa impresioneze etc
iar pentru tine
http://ro.wikipedia.org/wiki/Energie_nuclear%C4%83
fundita?:o3

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit acum vreo 15 ani "Zapezile verii"un roman scris de o femeie Regine Andry parca. Mi-a placut enorm.