| Corina1325 a întrebat:

Unde pot gasi un site in care pot posta o intrebare de matematica si utilizatorii sa ma ajute in rezolvarea ei? funda!

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Stiueu.ro
einformativ.ro
Sper că te-am ajutat.
Pa, pa!

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Si aici, pe TPU, poti intreba ceea ce nu intelegi dar, formuleaza intrebarea in asa maniera incat,fanaticii "raportori" de teme( useri lipsiti de abilitatea de a discerne intre "mura-n gura" si nevoia reala de ajutor la tema ) chiar daca o vor raporta, in urma verificarii acesteia, sa fie catalogata drept abuziva de catre admini. Sfatul meu este valabil numai in situatia in care, ca user TPU, nu faci parte din categoria acelor "mura-n gura " care, din lene cronica, vor ca un altul sa le faca tema. Numai bine!

| Bondarel99 a răspuns:

Meditatiionline.ro

| XCoryZ a răspuns:

Nu stiu dar iti multumesc ca ai postat aceasta intrebare!