| DianaAndreeaDeea a întrebat:

Unde pot vedea si eu rezultatele la evaluare nationala din Ialomita am cautat pe edu.ro si nu le gasesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://prep-adm2013.cloudapp.net/DefaultI.aspx

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer,daca era intrebarea mea, eu iti dadeam fundita.Dar asa pot doar sa iti "Multumesc!".

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi inca nu au fost postate :) O sa se posteze pe www.edu.ro, la Admitere 2013 :P

| DianaAndreeaDeea explică:

Atunci de ce ai mai raspuns daca nu stii?

| ealex a răspuns:

Http://prep-adm2013.cloudapp.net/......udIAD.aspx uite aici toti candidati ce au participat la examene si media de admitere tot, funda?

| DianaAndreeaDeea explică (pentru ealex):

Multumesc. Vreau sa iti dau funda dar nu pot... imi pare rau sad