| Aihao19 a întrebat:

Unde se fac cursuri gratuite?

Răspuns Câştigător
| AlfaRoxas a răspuns:

Singurele cursuri graituite de care ai putea avea parte sunt pe internet sau la orele optionale de la scoala.
Daca ai nevoie de o informatie scrie intrebarea pe google si o sa primesti raspunsul.
Daca stii engleza este si mai bine, asa poti avea parte de ore de mate/fizica/chimie/istorie mult mai calitative pe Youtube.
Pe scurt, singurele cursuri gratuite sunt pe google si youtube.Deja ramane ca tu sa cauti ce ai nevoie.

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pentru ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coursera