| cretzulina5291 a întrebat:

Se fac cursuri gratuite in Timisoara? de orice fel? daca da. unde?

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

La AJOFM (somaj), doar acolo sunt gratis, pentru oricine, doar sa nu fii angajata la stat. Dar cam degeaba faci curs de manichiura sau ce mai au ei. Fa un curs doar daca intr-adevar te pasioneaza un lucru.

| cretzulina5291 explică (pentru valentingb):

Manichiura in nici un caz...

| valentingb a răspuns:

Tu ai spus "de orice fel". Au si de dulgher, poate e mai potrivithappy Ideea e ca nu mi se par deloc atractive domeniile in care isi ofera ei sprijinul, de asta am spus, fa un curs daca te pasioneaza domeniul. Diplome are toata lumea.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Pentru cursuri gratuite te poti informa in sediul unde se depun dosarele de somaj din Timisoara!
succes happy

| Adryano_Don_1986 a răspuns:

La ajofm