| FanMedical a întrebat:

Universitatea din Sibiu este bună?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru unii da, pentru altii nu si mai depinde si de facultate.

| CuriousStuff a răspuns:

Ce intelegi tu prin "Universitate buna"? Majoritatea sunt la fel de bune. Daca vrei sa inveti, poti sa inveti in toate, cadrele didactice pot sa isi dea interesul sau nu, asta nu inseamna ca la o facultate toate cadrele o sa fie excelente, sunt oameni si oameni. Iar diploma e aceeasi. Bineinteles ca sunt facultati mai "vestite" dar asta nu inseamna ca sunt mai bune, pana la urma la facultate nu mai trage nimeni de tine sa inveti. Asa ca totul depinde de tine.