| starangel96 a întrebat:

URGENT! Buna! am nevoie de Powerpoint 2003.si nu il am in pc.si pe net nu gasesc unu gratuit la care nu`mi trebuie licenta...ma poate ajuta cinevaa?:X va rogg! Dau funda+vot!

2 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Iti trimit mesaj in privat dar am Microsoft office pack 2010

| DayLin7 a răspuns:

Stiu eu. Am avut exact aceeasi problema ca tine, pentru un proiect la scoala, uite, trebuie sa cauti o prezentare ppt(prezentare power point), downloadabila sa o descarci, apoi daca te intereseaza, vizualizeaz-o si apoi iesi din ea si o sa ai un button in dreapta, apoi apesi pe el si trebuie sa apara o bara cu opiuni.Prima trebuiesa fie 'getting started'. De acolo iti dai tu sema cum sa o faci.