| OlimpiadaRomana27 a întrebat:

#URGENT#
Caut subiecte olimpiada la romana faza judeteana! Cine este din Craiova si merge maine la olimpiada? cum scap de emotii?

Răspuns Câştigător
| RianaAlexia a răspuns:

Buna!
Emotile sunt ceva normal, mai ales cand mergi la o olimpiada sau la un concurs big grin
Incearca sa te calmezi, si relaxeazate macar cateva ore, facand ce iti place tie. Tine minte, e doar o olimpiada, nu e pe viata si pe moarte! Funda? happy

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat din ce an doreşti subiectele, ce clasă,...

Vezi subiectele date la linkul următor ( selectezi clasa dorită, subiecte şi bareme, respectiv etapa ) :
http://www.olimpiade.ro/disciplina/romana

Toate cele bune!