| fireagun a întrebat:

URGENT! Salut TPU,daca dai examenul cambridge iti poti face media cu o materie din examen, de ex daca iau 10 in cambridge si 6 in evaluare nationala la matematica, se fac mediile intre ele si rezulta nota la evaluare? URGENTT!

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Hahah,buna gluma.N-ai cum sa faci asa ceva.Notele de la engleza, romana si mate o sa figureze toate separate.

| cezar003 a răspuns:

Esti glumet, toate materiile trebuiesc insa multumite la nivel de trecere si de acolo mai departe treaba ta