PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Urmariti ceva extraordinar, ideal pentru educatia celor mici! Pe mine m-a emotionat pana la lacrimi! - bine, si Demis Roussos e de vina!

http://www.youtube.com/watch?v=Yfbchq0xQmQ&feature=playe r_embedded

Sper sa va placa!

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

I-am aratat fetitei mele si a ramas foarte impresionata. A salvat clipul in calculator si il priveste iar si iar!
Delfinul-cel mai inteligent animal!(urmat de caine, parerea mea).

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Muzică și imagine, drept de impresionat!
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex explică:

Care va pricepeti, puteti cauta - este dintr-un film - si apoi sa ne scrieti aici, sau da linkul catre film, merita vazut tot, mai ales in weekend poate! Multumesc anticipat!

| mihaibrasov a răspuns:

Doar m-a amuzat cum venea cainele calare pe delfin, dar emotionat nicidecum. Mi-a placut totusi.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Multumim Pyma...

| Asdgjkjgs a răspuns:

O melodie superba, melancolica si un clip emotionant:X:X:X

| L3moNN a răspuns:

rolling on the floor suuper tare faza cand a mutat cainele scaunele si masarolling on the floor

| pyma a răspuns:

Filmul se numește Zeus and Roxanne.
http://www.imdb.com/title/tt0120550/
Frumos filmulețul :)

| Mjdolhfi a răspuns:

Superb.

| coco_9516 a răspuns:

Foarte frumos acest clip, pacat, ar trebui si oamenii sa fie la fel macar acum in al 12 ceas si poate lumea ar fi mai buna, s-au s-ar schimba ceva. multumim mult inca o data si sarbatori fericite.