| Vulpe04 a întrebat:

Urmeaza sa ma transfer de la "Desen tehnic" la "Stiinte sociale". La ce trebuie sa dau diferente si ce nivel de dificultate ar avea? Acum trec in a-11-a

3 răspunsuri:
| Fabianaa a răspuns:

Directorul/Directoarea ar trebui sa îți spună. Suna la secretariat și Informează-te.

| Vulpe04 explică (pentru Fabianaa):

Am fost azi, dar nu m-o lamurit si din ce sa invat. Eu trecand a-11-a, trebuie sa invat si materia din clasa a 9-a?

| Alex77777777777777777777u a răspuns:

Din cate am inteles latina si posibil desen dar de obicei orele pe care nu le faci din alea se da diferenta sau la profilul la care vrei sa te transferi se face de mai multe ori decat la profilul de la care te transferi