| Irmmma a întrebat:

Va place fizica? Dar chimia?

31 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Chimia:X

| MisterKat a răspuns:

Cand eram in generala imi placea chimia. E interesanta daca o inveti si ai profesor bun. E fain daca faci experimente decat sa faci probleme si calcule care nu iti folosesc la mai nimic. Acum sunt computere care fac aceste calcule, iar noi facem ca pe vremea lu' bunica niste calcule stupide... Romania.

| adriangabor92 a răspuns:

Imi plac ambele

| rosto a răspuns:

Fizica deloc, chimia foarte mult. happy

| doar.pt.voi. a răspuns:

Nici una nici alta. Fizica si chimia n-am mai facut-o din clasa a8ahee hee acum trec a11ahappy

| Just Kiddin' a răspuns:

Chiar imi place fizica... Am fost si la nationala :X:X:X. Dar cu chimia e mai aiurea. Nu neaparat ca nu m-as descurca, dar nu prea imi place big grin

| UNfriendLY a răspuns:

Fizica da, in afara de capitolul de optica.
chimia nu

| georginika a răspuns:

Chimia mi-a placut intr`a 8`a, iar in celelalte clase mi-au placut experimentele.
mi-a placut mai mult fizica love struck

| Meli a răspuns:

Mie imi plac ambele :X:X

| Anileda a răspuns:

Nu imi place nici fizica nici chimia nici matematica.
Sunt niste enigme pentru mine aceste trei materii.
O zi buna

| Laurici :x a răspuns:

Ambele, insa chimia imi place la nebunie, este plina de noi experimente si de noi surprize!

| Aenoenienanonim a răspuns:

Doar chimia.

| Emena a răspuns:

Fizica nu`mi place deloc.chimia o ador

| Xonia a răspuns:

Niciunastraight face
La fizica avem o profesoara si nu ne explica, dar nici asa nuprea intelegem.Fizica mi-a placut intra 6, era usoara.
Si chimia.nu imi place miestraight face

| coosmin24 a răspuns:

No.

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pai fizica...si chimia inca nu o fac...deci o sa-ti zic in septembrie

| Adina a răspuns:

Fizica da:]
Chimia nu preahee hee

| aty91 a răspuns:

Fizica da, e mai logica, dar chimia de cand am inceput sa o fac( adica clasa a 7a) n-am inteles-o.

| Dy3nutzza a răspuns:

Chimia da este un obiect foarte frumos pe care la inceput nu l-am inteles dar pana la urma am dat de o profesoara minunata care m-a facut sa o inteleg si sa o ador.Fizica nu am inteles-o niciodata deoarece nu am avut pana acum nici un profesor de fizica doar suplinitori. Deci nu imi place si mi se pare grea.

| Диана a răspuns:

Bleach... La fizica am avut numai 5 in clasa a 7-a. laughing La chimie ma descurc mai bine, 9. b-)

| Larisaa88 a răspuns:

Nu. Nu. laughing

Daca ar fi sa aleg intre cele doua as alege totusi chimia. De ce nu imi plac? Nu le-am inteles niciodata, nici eu nici ceilalti colegi ai mei. Am avut o profa care nu ar fi reusit sa ne faca sa le intelegem nici intr-o mie de ani laughing (aceeasi la ambele materii).
PS: Sunt in clasa a 9-a, la mate-info. laughing

| T30D0RA a răspuns:

Fizica imi place mai mult.

| andra7664 a răspuns:

Da...amandoua

| IuliAnnA_6074 a răspuns:

Fizica da. La fizica am avut noroc de un profesor minunat. Chimia nu o pricep :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nici altahappy mi a placut doar Fizica in primii ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizica imi place, dar nu stiu nimic...chimia nu-mi place dar aia o stiu...ciudat,nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizica mi-a plăcut pe clasa a 5-a, chimia nu o pricep.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chimia da:X fizica e naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le ador pe amandoua... Si mi se pare ca nu se poate una fara alta...:X

| boyandme a răspuns:

Detest fizica, urasc chimia.:*!