| liiifeiispiiink a întrebat:

Va place fizica? Dar chimia?happy

Fundita daca justificati raspunsulbig grin

Răspuns Câştigător
| 43v3r a răspuns:

Eu nu suport fizica si nu stiu dc ca stiu sa fac problme nu din alea grele dar oricum, pentru mine ora de fizic e groaznica.Dar chimia imi place mult, dc? pentru ca mi se pare mai usoara si ffff interesantawinking

2 răspunsuri:
| liiifeiispiiink explică:

43v3r, sincer ai aceleasi probleme ca si mine... urasc fizica dar imi place chimia:X asa ca ai funditabig grin

| f a răspuns:

Imi plac amandoua pentru ca imi place matematicahappy si pentru ca si taica.miu e profesor de fizica si chiar daca nu mi.ar placea fizica, nu.i pot spune astawhistling