| Anesiss a întrebat:

Va place logica? Ce se face mai exact la logica? E frumoasa?

Răspuns Câştigător
| Gabitzu246 a răspuns:

Da, este frumoasa si simpla in principiu vei invata mai mult despre psihologia omului structura acestuia, unele simturi etc...

1 răspuns:
| Alion a răspuns:

Singura chestie care mi-a placut mie lo logica era profa. in mod paradoxal, logica nu a fost pentru mine deloc "logica ". te invata chestii care nu te vor ajuta niciodata in viata, dar sunt puse in orar ca sa mai ingreuneze viata scolarului. sunt in clasa a 10-a la cel mai bun liceu din oras, deci daca nici eu nu am informatii de actualitate, atunci nimeni nu are...