| Andreeashine a întrebat:

Va pricepeti la tradus texte scurte din latina in romana?

Răspuns Câştigător
| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Știu eu. Ce text?

| Andreeashine explică (pentru XxLuNeTisTuLxX):

Imi poti trimite un mesaj privat, cu email/id messenger te rog?

6 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Dar ce, tu nu ştii Latina?

| Andreeashine explică (pentru NoNameJunior):

Nu

| NoNameJunior a răspuns (pentru Andreeashine):

La şcoala ce-ai facut?

| Andreeashine explică (pentru NoNameJunior):

Ti-se pare latina o limba la fel de simpla ca engleza, germana, franceza? te pricepi tu chiar asa de bine la latina, incat sa comentezi? Nu inteleg rostul comentariilor pe care le dai, daca te pricepi atat de bine, dar nu ai placere de a oferi ajutor, nu te mai baga in seama.

| NoNameJunior a răspuns (pentru Andreeashine):

Nu vreau sa ma bag in seama!
regulile site-ului spun ca este interzis sa iti faci temele pe TPU.
şi daca este simpla si daca nu, trebuie sa o inveti.tradu-l pe net. ştii, google poate sa iti traduca anumite propozitii, cuvinte etc.
scuze daca am parut rautacioasa.
succes!