| MoonLight7 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu un sfat ceva! Sunt la mate-info si totul e bine profii sunt superok pana vine vorba de informatica, e prea complicata nu o pricep si proful e total dus cu pluta si as dori sa ma mut la sn, fiindca acolo orele sunt putine de info, plus ca nivelul de mate e t2 si poate e mai usor dar sunt constienta ca acolo e vorba de chimie si biologie si am sa incerc sa ma descurc. Macar scap de info cat de cat. Dar nu stiu daca fac o alegere buna. Sunt indecisa, dar m-am saturat sa stau acasa cu stres n-am sa ma descurc la info ca si asa am teza obligatorie la ea. N-am putut sa mananc nici sa dorm.sad

1 răspuns:
| PinkPanther a răspuns:

Stai un semestru si daca nu te descurci fa ceva, mate info e n profil foarte bun, dar daca chiar nute descurcu mai bine te muti, eu am terminat mate info, ai aveam un prof la info foarte prost, nu am ivatat nimic de la el, chiar intr-o perioada imi drecuse dragostea pentru tehnologie, bine ca m-a apucat iar