| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma. Daca vreau sa ma transfer la un liceu vocational din semestrul al 2-lea, trebuie sa am media mai mare ca al ultimului intrat, adica media lui finala cu tot cu proba de aptitudini sau media lui pe clasele 5-8 + examenele de evaluare nationala? Eu cred ca media cu tot cu proba de aptitudini pentru ca aia e finala, nu? Si media din primul semestru este luata in considerare? Cat de mult?

1 răspuns:
| MisFit20 a răspuns:

Trebuie sa ai media(5-8, examene, aptitudini )mai mare si egala cu media lui de admitere(5-8, examene, aptitudini). Mult noroc.