| Clannad a întrebat:

Va rog dati-mi si mie niste carti \romane despre iubiri imposibile.

ex: mircea Eliade - nunta in cer

Binenteles :Funda! happy

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Eliade maitreyi

| Nastia a răspuns:

Mai citeste luceafarul de eminescu, e superb si usor de citit.

| babyblue a răspuns:

Dama cu camelii, de Alexandre Dumas Fils

| preadulce a răspuns:

Invitatia la vals- mihail drumes.scrisoare de dragoste-mihail drumes. astea sunt preferatele mele. sunt superbe:X...frunda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Invitatia la vals de Mihail Drumes, este cartea mea de suflet. o iubire frumoasa, dar care,, te las pe tine sa aflii! asta in caz ca nu ai citit-o deja! te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata cu cercel de perla- de Tracy Cavalier.Este un roman frumos si induiosator.

| itsirc_1413 a răspuns:

Invitatie la vals de Mihail Drumes, Enigma Otiliei George Calinescubig grin