| iulia745 a întrebat:

Va rog, imi puteti da niste adrese de anticariate din Braila?

Răspuns Câştigător
| Cucu_Cornel_1970 a răspuns:

Unul este pe Strada Frumoasa(de la scoala 7 inspre Calarasi), iar al doilea este linga Catedrala in Bariera la parterul blocurilor pe strada care leaga Calarasul de Dorobanti. Mai este unul dar n-am intrat niciodata in el :Emasand Srl Braila Adresa:Strada Ghioceilor Bl.15

2 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Iulia eu îţi sugerez să cauţi pe Google Maps (maps.google.com).

Baftă!

| iulia745 explică (pentru Owakey):

Google maps nu e chiar asa complet pentru orasul meu laughing Poate nu ma descurc eu, dar chiar nu am gasit, de aceea am si postat intrebarea.