| Ilincutza20 a întrebat:

Va rog mult daca puteti sa imi dati un site de unde sa pot citi in totalitate operele moartea lui gelu(g.cosbuc), horea(aron cotrus), veche intamplare(nichita stanescu), golia ticalosul(v alecsandri), cozma racoare(m.sadoveanu), dincolo de nisipuri(fanus neagu) sau sa imi dati un rezumat la ele sau sa mi l-e povestiti:Va rog mult... dau funda+vot+ce vre-ti voi
Repede

3 răspunsuri:
| Dima_Andrei_1990 a răspuns:

Ba care esti ma din clasa a 7 din L.T.I.A Fetesti si cauti pe net?