| MiSk a întrebat:

Va rog mult, sunt putin cam disperat deoarece maine trebuie sa predau la fizica un proiect Power point si anume cu Razele x si nu stiu cum sa fac deoarece nu am nici programul si nici inspiratie cum ar trebui sa fac.Deci daca puteti sa faceti un ppt(proiect power point) macar de 14 slideuri pe aceasta tema sau daca stiti vreun site de unde l-as putea lua gata facut.Va rog inca odata pentru ca maine trebuie sa-l predau.Cine ma ajuta dau funda!

1 răspuns:
| scumpul100 a răspuns:

Salll.Mish cauta pe internet..., de egzemplu(www.proiect la fizica.com sau www.razele x la fizica.com cauta stiu ca poti!