| Giu_Giulia_1993 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie la cat timp se dau bursele ocazionale pentru studenti. Help

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu stiu la ce spui tu bursa ocazionala, dar pot sa iti spun ca bursele speciale la facultati se dau doar daca participi la olimpiade studentesti la care iei macar o mentiunesi se acorda doar o data dupa fiecare competitie!

| William a răspuns:

Din moment ce se numeste ocazionala, banuiesc ca se da ocazional, cand isi aduc acminte cei de le secretariat.