| Rozette a întrebat:

Va rog sa ma jutati! Am auzit de la cativa prieteni care au citit cartea "Pacatele tineretilor de Costache Negruzzi", ca cel mai frumos capitol ( ca sa ii zicem asa) este capitolul 2, "Fragmente istorice". Despre ce este vorba in acest capitol, merita sa citesc cartea? Daca puteti sa imi faceti si o povestire a capitolului, sa stiu despre ce e vorba? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ny098 a răspuns:

Buna! Eu am citit carte si mi-a placut foarte mult.Da merita sa o citesti.Dar nu mai are nici un farmec cartea daca ti-o povestim noi!