| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa-mi recomandati niste facultati din Bucuresti fara matematica daca stiti evident!
Exclus Matematica!

2 răspunsuri:
| Fredie a răspuns:

Sal. Poti detalia? Facultati cu ce profil: tehnic, uman, economic, etc. Ce cariera doresti sa ai? Daca te intereseaza cele tehnice ai de ales intre Politehnica si Univ Buc, facultatea de constructii. Daca vrei o cariera de economist, clar ASE, samd. Pentru actorie UNATC, pentru avocatura si juridic, facultatea de drept, etc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Profil Uman fara politehnica si ASE caci au matematica.