| srg a întrebat:

Va salut!
Am inteles ca la Bacalaureatul din 2012 nu vor mai fi camere. Imi poate spune cineva daca e adevarat? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| ChaseTheMonster a răspuns:

Sunt pe clasa a 8-a si pot sa te asigur ca examenele de sfarsit de an vor fi monitorizate de camere, cel putin in scoala mea.

| PulbereDeStea a răspuns:

Cred ca vor fi

| Alec a răspuns:

Greu de crezut

| Vali2012 a răspuns:

Cu siguranta vor fi! Stiu scoli unde anul trecut nu au fost camere, dar tocmai au pus in vacanta asta de Paste, special pentru bac.

| Mikurux a răspuns:

Of, nici eu nu vreau, dar este adevarat. Vor fi camere de supraveghere. Totusi, nu se stie in ce masura vor fi utile.