Întrebare recomandată | yul a întrebat:

Va salut! As dori si eu sa aflu, ce facultate sau ce cursuri as putea sa fac pentru a deveni profesor de muzica! Mentionez faptul ca anul acesta termin Seminarul din Buzau, unde voi sustine un atestat care include si muzica, si in acelasi timp termin si Scoala Populata de Arta din oras, care ma multumeste cu o diploma! Mai departe urmez facultatea de teologie, dar nu as vrea sa renut la muzica! Va rog sa ma ajutati cu o parere! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mare123 a răspuns:

Conservatorul si universitatea de pedagogie

8 răspunsuri:
| Kyılε a răspuns:

Renunta la Facultatea de Teologie daca vrei sa te faci profesor de muzica.

| lBroken69 a răspuns:

La conservator, apoi ai putea să îţi lansezi prima melodie, la o casă de discuri.

| SasaSasa2000 a răspuns:

Numele tau este Robert?

| GgAnett a răspuns:

De ce nu incerci la conservator?

| Elisabitaaa a răspuns:

Conservator?

| Üstterþ a răspuns:

La conservator cred.

| KittyCats a răspuns:

Cred ca e conservatorul.

| Izabelaizabela23 a răspuns:

Conservator