| TiberiuFasole a întrebat:

Voi cum va dati seama cand profesoara minte sau nu? De exemplu, azi a zis sa scriem 100 de pagini doar cifra "1", pana o scriem frumos. Oare glumea sau nu?

18 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cred că a fost serioasă.

| Liviu a răspuns:

Fi baietel destept sau fetita.Incepe si numeroteaza paginile rolling on the floor incepe 1 2 3 4 pana ajung la 100 laughing sau noteaza pe fiecare pagina in josul ei cate un 1 laughing eu asa faceam blushing

| Doub a răspuns:

Ce clasa esti? Daca esti in clasa 1, poate nu glumea.
Daca esti la liceu cu siguranta era ironica.straight face

| TiberiuFasole explică (pentru Doub):

Categoria nu e T/A. Apropo, ai uitat de clasa 0.

| Doub a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Ti-am raspuns in cel mai serios mod posibil.

| Dariusuu a răspuns:

A glumit doar sau în cel mai rău caz are nevoie de un consult psihiatric.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ești in clasele primare cu siguranță nu glumea.
Daca ești mai mare 15-16+ ani, cu siguranță era sarcasm.

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

Categoria ai vazut-o?

| ArchWord a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Intrebarea ai inteles-o? Sau esti ''noob'' mai pe intelesul dependentilor de calculatoare si noi tehnologii?

| TiberiuFasole explică (pentru ArchWord):

Ai inteles tu intrebarea mea? Era model acela straight face.

| ArchWord a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Bai copile fii atent : clasele de la gradinita pan' la cls a 3-a zic si eu normal ca a vorbit serios, dar teoretic cine te pune sa faci asa ceva... mai sus de cls a 3-a practic dar si teoretic A FOST SARCASM, dar daca tu singur nu ti-ai dat seama daca profesoara/profesorul vorbeste seriously sau nu, nu e problema mea, si ca sa iti dai seama daca o fac sau nu, vezi tonul, comportamentul, fericire sau nervi, stres...

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Cefe cu categoria? Ai pus o intrebare, iar eu am răspuns?

Ce ti se pare așa de nefiresc?

Nu ti convine răspunsul meu, nu ti este folositor sau altele nu l baga in seama!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai o profesoara ca a mea atunci da.
Mi-e mi-a dat profa sa scriu de 10 vreo 4-5 definitii... si nu le-am scris.
Pe urma mi-a dat sa le scriu de 100.
Eu zic sa scrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa scriu pe masina ta de 100 de ori Sebastian? Pot, Pot?

| laurthelegend a răspuns:

Sa Fim seriosi.Nu stia el de TPU in clasa 0 si 1 unde l-ar fi pus invatatoarea sa faca asta :-)

| vladalin a răspuns:

Depinde, scrii urat cifra 1? daca oscrii urat inseamna ca nu glumea daca o scrii frumos sau ceva e genu inseamna ca glumea.

| Cojocaru_Razvann_1997 a răspuns:

Intreab-o pe ea.

| TiberiuFasole explică (pentru Cojocaru_Razvann_1997):

Parca vad viitorul:
"Ce? Adica eu mint? 1000 de pagini atunci!". Oricum, multumesc pentru un raspuns serios.