| Luke21Rules a întrebat:

Vreau sa citesc ceva carti bune de dragoste pentru adolestenti imi plac cele srise de Ion Grecea sau Mihail Drumas mai stiti voi altele care v-au impresional? astept raspuns:angrynu conteaza autotul:p)

3 răspunsuri:
| babygyrl a răspuns:

Iti spun din ce carti am citit eu.De Mircea Eliade, Lorelei-Teodoreanu, Pe aripile vantului, Jane Eyre-Charlotte Bronte, Masca seductiei(nu mai stiu autorul), Un vis nepretuit-cred ca Barbara Harrison, Seria Amurg, Epopeea dragostei-Michel Zevaco-e super, e si de dragoste si cu crime, e fff buna cartea.Cam atat mai cauta pe net, eu de acolo am citit. fundita?

| Adryana a răspuns:

Incearca cele scrise de la Nicholas Sparks. Sunt f. frumoase.

| LongboarderG a răspuns:

Citeste pe aripile vantului e bestiala:X:X