| 74Alex74 a întrebat:

Vreau sa invat engleza...Stie cineva niste site-uri unde pot invata ceva ce tine de gramatica...Multumesc anticipat si funda

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| micutzafinetze a răspuns:

Cumpara o carte pentru incepatori de limba engleza si acolo vei avea si exercitii si tot ce trebuie o sa inveti mult mai bine dintr-o carte decat dupa internet

| Ralushikaralushikamika a răspuns:

Merci mult happy

| maria33 a răspuns:

Http://www.academia-de-engleza.ro/......gleza.html

acest site mi se pare cel mai bine structurat de pe care chiar poti invata ceva.

| Stefany02 a răspuns:

Poi sincer sa-ti spun nici eu nu ma pricepeam la engleza da, acum am intrat pe un site super bun. Sper sa te ajute! http://www.limba-engleza.net/2008/03/sa-invatam-impreuna.html