| sakura_4619 a întrebat:

Doresc sa invat engleza, mai bine, vreau niste site-uri free unde pot invata(audio, video, gramatica, traduceri)mersi fmhappy. dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| terra2009 a răspuns:

Un site gratis, foarte util, fara sa downloadezi nimic pe calculator, meniu in limba romana, trebuie doar sa asculti

www.terralinguas.com

bafta

6 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Www.agenda web.org

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Pai pentru gramatica : Daily Grammar, GrammarBook.com, Grammar HandBook, Grammar Bytes; vocabular : Vocabulary.com; listening (audio) : LibtiVox, ESL, Many Things; iar cel mai bun site mi de pare EnglVid in care profesori din Canada preda lectii de gramatica engleza.

| Cleona a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/ Trebuie sa te ajute la ceva!