| Sylar_7844 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu. ce avantaje ai daca faci facultatea (ASE) in Bucuresti? si ce dezavantaje sunt? viata e chiar asa scumpa? cu ce suma te-ai putea descurca in Bucuresti pe luna, fiind si la camin? cum ai putea face bani acolo? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de persoana esti. eu de exemplu ma descurc cu bursa pe toata luna, pentru ca o folosesc numai pe camin, mancare si lucruri necesare (nu frecventez cluburile). Si am o bursa de 450 lei la poli. tongue. Totusi cred ca 150 lei pe saptamana ti-ar ajunge daca esti mai zbanghiu happy