| IoanaMra a întrebat:

Vreau sa urmez facultatea de psihologie in cadrul universitatii Sibiu, si ma gandeam sa fac un curs la scoala pe domeniul acesta. Stiti cumva daca exista asa ceva la liceele pe profil? Am profil informatic * Tehnician Operator Tehnica de Calcul- Electronica si Automatizari* Stiu ca e cam mare saltul de la informatica la psihologie dar asta ma pasioneaza. Please dudes.help me!

3 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Nu exista profil psihologie sau ceva legat de asta, dar cel mai apropiat profil de ceea ce vrei tu e cel de STIINTE SOCIALE, unde dai si teza intr-a 10-a la psihologie, si poti sa ti-o alegi si la bac.

| IoanaMra explică:

Pfff...poate o sa pot face ceva cursuri cu profesorul care preda la clasa psihologie...thinking Ar fi ideal nu? sad

| liviu34 a răspuns:

Nu exista acest curs doar facultate crede-ma ca am cautat si eu la fel si nu este.