| andraxx a întrebat:

Vreau si eu caracterizarea lui Costica Parigoridi din Repausul Dominical, va rog frumos.

5 răspunsuri:
| PuFuLeTe a răspuns:

Nu se gaseste pe nett!sad Trebuiee sa o facii tuu!big grin Sorry! te-as fi ajutat!big grin

| Pitika_5185 a răspuns:

Pt cand iti trebuie ca eu am de facut pentru maine si dupa iti pot spune si tie daca vrei. happy Astept raspuns

| Pitika_5185 a răspuns:

Mai vrei caracterizarea ca ti-o dau eu?

| Noname_4977 a răspuns:

Nu gasesti nicaieri caracterizarea lui. Trebuie sa o faci tu singur, sau sa ti o faca cineva, dar ma indoiesc ca o va face cineva pentru o funda.