| crisbebe a întrebat:

Vreau si eu informatii despre cum trebuie sa te comporti la masa si reguli care trebuie sa le respecti in turcia sau arabia dar vreau sa specificati daca ati ales turcia sau arabia.

funda pentru cel mai bun raspuns si puteti da doar infomratii asa ce stiti voi din cultura generala sau daca sunteti chiar turc sau arab dar puteti si site-uri.

si pentru cei care nu au inteles intrebarea anterioara acum sunt explicita? sper ca da

1 răspuns:
| zubcooo a răspuns:

Va trebui sa te porti ca ei sa maninci la o masa cu ei si sa adaptezi laor sa faci si tu cum fac fetele de acolo mult successsss;