| VuVuZeLă a întrebat:

Vreau si eu niste teste de cultura generala pentru copii de 13 ani din istorie, geografie, biologie chestii d`astea pana in clasa a7a.Nimic din cls 7, 8 si celelaltewinking!

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Http://www.didactic.ro/discipline Iti alegi la fiecare disciplina "teste" si clasa. Spor la rezolvat!

8 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Incearca pe www.didactic.ro, gasesti teste de tot felul facute de invatatori si profesori. Cred ca cel mai simplu e sa cauti pe Google.

| anonul a răspuns:

Incearca google (dar fa-o in engleza)winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am niciun radpuns pentru acest copil de 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... eventual cauta pe google"teste de cultura generala copii 13 ani" posibil sa gasesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu teste pentru copii de gradinita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cauta
zica eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe ani de scoala si vei gasi ceva tu acolo

| FlosKa a răspuns:

Gasesti aici cateva teste https://www.youtube.com/@roquiz