| ellapyssy a întrebat:

Vreau si eu o compunere cu titlul Le cœur a ses raisons que la raison ne connaît point.neaparat.

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Pe TPU nu se fac teme.

4 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Auzi lenes-o, vezi ca ai sa ramaii o tuta, invata si depune efortul sa te scremi ca altfel te caci pe tine.

| ellapyssy explică:

Dar ce se face pe TPU? ce era sa fie... daca nu iti convine nu raspunde la intrebarile mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e neaparat nu? Pai daca e neaparat atunci tu de ce stai cu picioarele in sus pe birou la ora asta pe Facebook si noi ca fraierii facem temele pentru tine?
Puneti mintea la contributie piti, ca n-avem nicio responsabilitate sau vreo datorie fata de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P. S. daca omul iti spune adevarul cum a facut @andym nu sari ca arsa pe aici! Tu traiesti in lumea asta?
Normal ca in momentul asta sunt probleme mult mai grave de discutat aici nu porcarioarele tale!
Si ba da raspundem la intrebarile tale ca asa vrem, nu ne pui tu noua interdictie ca nu esti admin!
Ai mai pus o intrebare despre teme acum ceva timp! Tu mai gandesti si singura sau gandesc altii pentru tine ca tu nu poti?
P. S. S. : M-am luat de tine cand vad ca mai sunt ca tine care sar ca arsii cand le spui ca n-au voie cu teme aici si ei stiu prea bine lucrul asta, dar sunt copii teribilisti! Daca tot ati dat-o-n bara la regulament macar taceti, nu ne mai intoarceti vorba!