| Dennissel a întrebat:

Vreau si eu rezultatele la evaluarile nationale 2013 din Prahova in ordine alfabetica. funda :*

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Se afisaza azi, probabil pe seara.

Uite comunicatul Ministerului Educatiei si Invatamantului :

Stimaţi părinţi,
Respectând calendarul oficial al admiterii în învățământul liceal de stat, ierarhia elevilor de clasa a VIII-a, la nivelul județelor si municipiului București, va fi afișată pe site-ul http://admitere.edu.ro în cursul zilei de azi, 5 iulie. Vă recomandăm să completați fișele cu optiuni numai după consultarea ierarhiei pentru județul la care doriți înscrierea (respectiv pentru municipiul București).