| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un orar frumos in word. Eu doar sa imi completez orele. De unde as putea downloada?

10 răspunsuri:
| andrei123 a răspuns:

Http://www.mateinfo.ro/dirigentie/doc_details/181-orar-pentru-scoala nu este el prea frumos dar il poti colora si desena dupa ce il printezi in felul in care iti place!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!

Nu ar fi mai bine in power point? Pentru ca aici ( power point ) poti sa adaugi diferite efecte... In fine era doar o opinie.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e greu de inteles doar andrei
cum sa dai open with word daca el e pdf
ma rog sunt frumoase imaginile aia cu verde e superba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.calificativ.ro aici completezi direct pe site, sunt mai multe modele, iar apoi il downlodezi si gata:x.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astea sunt in Word. Sper sa-ti placa. BAFTA!
http://www.didactic.ro/......r-p9361-t3

| AndreeaG a răspuns:

Http://mate.info.ro/MaterialDescription.aspx?ID=625 Downlaodezi, il dezarhivezi, si sunt 18 modele de orare, apoi cand vrei sa deschizi orarul, dai la open with(si selectezi micrsoft word) si apoi coompletezi!:)

| Tataru_Cristian_1967 a răspuns:

Doresc un orar lucru magazin