| bornthisway1 a întrebat:

You don't stop laughing because you grow old; you grow old because you stop laughing. Ajutati-ma si pe mine va rog mult, trebuie sa spun 2 idei despre subiect si chiar nu stiu ce.plz

Răspuns Câştigător
| alabalaportocalala a răspuns:

Idea 1:nu te opresti din ras pentru ca in timp ce devi batran grijile nu exista si distractia tinereti te face sa razi tot timpul
idea 2 :devii batran atunci cand te opresti din ras inseamna ca tineretea s-a sfarsit si grijile au inceput sa se adune si nu-ti mai arde de ras!
asta mi-a venit mie in cap acum nu stiu cat e de buna dar sper ca te-a ajutat cu ceva
PACE!winking