| anna1988 a întrebat:

You live more for five minutes going fast on a bike that other people doing all of their life!
Va rog sa imi traduceti asta dar fara google translate.

Răspuns Câştigător
| KnowelsMarilyn a răspuns:

Sunt foarte buna la engleza asa ce te voi ajuta."Tu traiesti mai mult de 5 minute mergand repede pe o bicicleta decat alti oameni facand asta pe tot parcursul vietii lor." Sper ca te-am ajutat. FUNDA?big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreea304 a răspuns:

Ai trait mai mult de cinci minute mergand repede pe bicicleta cea ce alti oameni o fac toata viata lor.

| xBrokenArrow a răspuns:

Buna. Trăiești mai mult de cinci minute mergand repede pe o bicicleta pe care alți oameni o fac toată viața lor! nu sunt sigura daca este perfect, da am incercat. Pa, pa.